Červen 2013

Vraždy v Konoze

25. června 2013 v 20:00 | TickleHoldies

Milí čtenáři,


po dnešní úvaze nad povídkami, jsem se z nenadání a bez jakýchkoliv problémů rozhodla, že vám představím svou vraždící mánii. Vážně nejsem žádným fanouškem těhletěch filmů nebo seriálů, to spíš Neithir. Musím však uznat, že název jednoho seriálu mi byl velmi blízký (Vraždy v Midsomeru). Avšak budou psány zvláštním způsobem, vraha budete hledat vy sami. Já vám pouze napíši skryté indicie. Snad se vám to bude líbit :-)

S pozdravem Tickle(Tykev)Holdies :-)


První kroky

24. června 2013 v 23:54 | TickleHoldies a Neithir |  Sloupky všedního života

Zdravíme první čtenáře!


Pro začátek začnu malou změnou, ke svému úžasu (zas tak moc ne, neboť je fakt vtíravá) můj blog bude mít nyní dvě hlavní šéfky. Sama sebe jsem již představila v úvodním slovu, nyní bych vám ráda představila svou blogkolegyni Neithir a i vlastně novou rubriku - sloupky všedního života. Do této rubriky budeme pomalu přikládat naše starosti, srandičky, dění za den, úspěchy, zkraty, no prostě všechno o nás dvou s Neithir v našem všedním životě. Ale samozřejmě pokud i vy máte zajímavé příhody a nebo se chcete s něčím podělit i s ostatními, rozhodně nám napiště na majlíky a my je rády zveřejníme.

Abych se dostala i k druhé věci (lépe řečeno k člověku :-D), určitě jste si všimli, že tu bude další baba! Neithir dostala na starost především úpravu blogu (po třech hodinách mi představila blog v současné podobě - je to ale ťuňťa! :-D), byli bychom opravdu moc rády (především Neithir - pfff, jak to všechno svede Tickle Tykev na mě :-D) za každou radu do začátku. Neithir můžete psát na Neithir@email.cz a nebo zanechte zprávu přímo na blogu, kde si to přečteme obě :-).

Upřímně řečeno, po dnešní návštěvě doktora jsem ani nějak moc neměla chuť psát ještě povídku. Dostala jsem několik nápadů, snad nějaké uzveřejním. Po konzultaci s Neithir (furt se jí něco nelíbí) se snad zde na našem blogu objeví první povídka brzo (FanFiction of Naruto :-D).

P.S. - Nedostatky v gramatice se snažíme odstraňovat, lépe řečeno se jim vyhnout. Ale prostě žádný učený z nebe nespadl!!! :-D

Vaše TickleHoldies a Neithir :-)

Vítejte

20. června 2013 v 20:17 | Tickleholdies

Ahojky blogaři!

Tento blog jsem založila proto,aby jsem na něm mohla zveřějňovat svoje povídky. Ty se týkají jen a jen Naruta. Co se týče mé maličkosti ... jsem potrhlá, vtipná, nabytá sarkasmem a s neustále roztáhnutými ústy od ucha k uchu :D Nevím kdy začnu, jelikož má fantazie je nekonečná, ale mám problém to sepsat. Snad vám to bude pro začátek stačit.


S pozdravem Tickleholdies :)