Trable malé Piňďulíny

17. července 2013 v 20:22 | Neithir |  Sloupky všedního života

Krásný letní večer!


Tak co vám dnes sdělím? Nic moc zajímavého. Možná bych mohla nejdříve vám povyprávět, jaké čertidlo doma vlastně máme. Naše malé štěňátko není zrovna nějak moc poslušné a co se týče potíží, tak těch umí nadělat až moc (na to jak je malá, je to zlobr veliký :-D). Méďa bohužel amputaci nožiček a ručiček nepřežil, zkoušela jsem první pomoc, marně. Pulz byl i po hodině nulový. Stále krvácel vatu, nepočítali jsme s takovou tyranií, proto jsme měli nedostatečnou přípravu a transfúzy vaty. Po dvouhodinovém oplakávání ztráty se malá piňďulína rozhodla, že stále poslouží jako velmi dobrá hračka na hraní a znovu si jej z operačního stolu odnesla do peřinky v pelíšku. Abych pravdou řekla, malá Jennynka si zahrála na kanibala :-D (zbytek si domyslíte, jak to samozřejmě dopadlo). Možná bych jí na večer v postýlce neměla na počítači pouštět nového Hannibala (s Hughem Dancym a Madsem Mikkelsenem). No a jak naše štěně vychází s naším kocourem? Vtipně :-D. Jennýsek koucoura honí po baráku, někdy se v půlce cesty zastaví a nafackuje jí tak, že ona začne ještě víc dorážet. Někdy už jí jenom preventivně jednu ubalí a ona kouká, co se děje. Jako vždy, každá akce vyvolá reakci a malá piňďulína se pouští do akce "Zlobit, kousat, trhat a štěkat". :-))

Dále jsem vám slíbila mini rozhovor s Tykví, ta byla tak vyřízená po příjezdu, že se to vážně nemohlo uskutečnit. Můžu vám to shrnout za ní. Je moc ráda, že se tábora zúčastnila, měli každý den na programu něco jiného a našla si další hafec kamarádů, se kterými teď komunikuje přes skype a féééjs :-). Snažím se jí teď nahánět, aby co nejdříve přidala nějakou povídku, že na to jako trpěliví čtenáři stále čekáte. Musím však uznat, že lenivějšího tvora jsem fakticky nepotkala (druhý nejlenivější jsem já :-P). Už má úvod své první povídky do vražd, tak jí držím palce, ať to co nejdříve napíše a co s největším úspěchem. :-)

A jako poslední věc, chtěla bych moc poděkovat Viole-chan, která s námi dvěma ještě neztratila trpělivost a stále čte naše příspěvky. Velmi mě to potěšilo od někoho, kdo má tak dobrou sledovanost blogu a kvalitní povídky. Dost mě to nakoplo, abych dávala i já něco dohromady a dodržela tak dané slovo všem čtenářům. V nejbližší době se chystám na čtení povídek na Tvým Blogu, Violo-chan. TickleHoldies je tvými povídky nadšená, budu 100% i já. :-)

ARIGATO VIOLA-CHAN!!!


Pro dnešek se již s vámi loučím :-)

Neithir :-P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tickleholdies tickleholdies | Web | 17. července 2013 v 21:44 | Reagovat

Já a línej člověk? Tss za koho mě máš? Já z tábora vyřízená nejsem,jen ty si na to interview nikdy nevzpomeneš, sklerotiku jeden :D A opravdu moc děkuju Viole-chan za její trpělivost.  

PS:Ten magor vedle mě,mě ani nenechá napsat komentář k jeho ehm dílu :D

2 Neithir Neithir | Web | 17. července 2013 v 21:49 | Reagovat

Moje milá spolublogerkyně. Doopravdy Tě považuji za línou osobu v naší domácnosti. Na interview jsem si vzpomněla, jen ty jsi neměla čas, vyprávěla jsi mi zážitky z tábora a pak jsi chrápala a odpočívala, tak jsem Tě jen nechtěla rušit přeci :D :P
Napsat jsem Tě to nechala, znovu avšak apeluji na Tvůj slovník, vulgární slova by jsi používat nemusela a hlavně ne ve veřejných komentářích k mým sloupkům :D
Jen si počkej na můj komentář k Tvé povídce jo? :D

P.S. : Teď kdo tu chodí a ptá se "Už to máš??" :D

3 tickleholdies tickleholdies | Web | 17. července 2013 v 21:57 | Reagovat

Drahá (bohužel) spolublogerkyně!
Já nechrápu a už vůbec nejsem líná.Doopravdy mě fascinuje jak dokážeš okolo jedný věci kecat celý den.Můj vulgární slovník jak ho nazýváš,obsahuje jen "Ty úchyle" a "Ty vole" což vypovídá o tom v jaké jsem náladě :D Zato ty jen sedíš a zaujatě chroustáš mrkev :D K mojí povídce určitě nechceš přidávat komentáře,ale určitě se mnou chceš co nejrychleji sepsat interview :-) Loučí se s tebou tvá nejdražší Tickleholdies,kterou máš tak ráda,aby si nepřidávala další oslňující komentář :D

PS: Už seš jako Oslík,až na to že ty se ptáš "Už to máš?"

4 Neithir Neithir | Web | 17. července 2013 v 22:02 | Reagovat

Moje drahá Tykev.
Dobře dobře, dnes již už končím s výchovou Tvého slovníku, mrkev mi chutná, ano jsou to Tvá vulgární slova a k dámě se nehodí! Jsem ráda, že se Ti mé okecávání jedné věci líbí, mám fantazii plnou nápadů :). Zítra s Tebou sepíšu povídku i to, jak jsi si užila den v přítomnosti mé maličkosti ;).

P.S. : Končíííím debatu oslíku :)

5 Viola Viola | E-mail | Web | 19. července 2013 v 18:33 | Reagovat

:D Ste super! Tak vám závidím, že robíte blog spolu ^^ Očividne si to užívate :) .. To malé šteňa je skrátka super :D A ten kocúr! :D To musí byť ale pohľad.. ja nemám zvieratko no vždy som chcela mačiatko ^^ .. A ešte raz nemáte za čo, určite sa to tu čo chvíľa rozbehne a ja budem iba jeden komentár z mnohých ďalších ^^ (Aj preto som si vás pridala do mojich SB na blogu ^^)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama